Malarstwo to moja pasja.

Już od dzieciństwa fascynowało mnie malowanie na szkle, rysowanie, wyszywanie. Dlatego też zdecydowałam się na szkołę plastyczną, aby doskonalić swoje umiejętności. Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Nowym Wiśniczu ukończyłam w 1992 roku w zakresie techniki konserwatorskie ze specjalnością elementy architektury.

W latach 1994-1995 dla „Fine Arts Kraków” wykonywałam projekty intarsji, oraz motywy malarskie na meblach. W 1996r uczyłam się animacji w Studiu Filmów Animowanych w Krakowie oraz rysowałam animacje do filmów „Królestwo Zielonej Polany” , „Budda” i innych. W 1997 roku opracowywałam projekty graficzne dla „Marabut” a w latach 1998-2000 malowałam liczne wzory dla firmy wydawniczej ANAKONDA, zajmującej się produkcją kart pocztowych, papierów ozdobnych i innych; w 2001-2005 wykonywałam ilustracje do bajek, legend polskich, 4 książek edukacyjnych dla dzieci, oraz pomocy naukowych dla wydawnictwa KOBA, między innymi opracowywałam plastycznie komputerowe, animowane programy dla dzieci do nauki czytania i liczenia.

Rysowałam też animacje do filmów dla ORANGE i WONDERLAND ANIMATION STUDIOS w Bielsku-Białej. Od paru lat współpracuję z firmą Format – wykonuję dla niej modele sztukatorskie elementów architektonicznych i motywów zdobniczych. W 2006 i 2007r. opracowałam plastycznie i wykonałam dekoracje naścienne w restauracjach „Kuchnia Staropolska u Babci Maliny” w Krakowie i Myślenicach. Lubię nowe wyzwania, poznawanie różnych technik malarskich, fotografię, projektowanie.

Zajmuję się też malarstwem – głównie olejnym, akwarelowym, na szkle. Galeria, którą możesz zobaczyć prezentuje dużą część mojej twórczości. Mam nadzieję, że jej obejrzenie dostarczy Ci miłych wrażeń.

Zapraszam także do odwiedzania mojej strony w przyszłości, gdyż często będzie aktualizowana o nowe obrazy, także na sprzedaż.